درباره ما

 

 

گلاره مدنی متولد سال ۱۳۶۵ در تهران.

حضور در جمع‌هایی از ملیت‌های متنوع از کودکی احساس نیاز به یادگیری زبان انگلیسی را در او ایجاد کرد که منجر به آشنایی او با زبان انگلیسی و آغاز به تدریس توسط او شد که تا امروز ادامه دارد.

او مدرک کارشناسی خود را در رشته اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی دریافت کرد و همزمان زبان آلمانی را در موسسه گوته (مرکز فرهنگی سفارت آلمان DAAD) تا سطح B2 آموخت. پس از فارغ التحصیلی همزمان با اشتغال به بازرگانی با زبان ایتالیایی در سفارت ایتالیا آشنا شد. در سال ۸۹ به مالزی سفر کرد و همزمان با اشتغال مدرک کارشناسی ارشد را از دانشگاه UPM دریافت نمود.
 پس از بازگشت به تهران با تکیه بر آشنایی به ۳ زبان با ریشه مشترک لاتین، و نیز ارتباط کاری به زبان انگلیسی با افرادی از ملیت‌های گوناگون بخصوص با محوریت موضوعات تحصیلی و بازرگانی از سال ۱۳۹۲ وقت بیشتری را به تدریس زبان انگلیسی اختصاص داد و روش آموزشی ابداعی خود را با تمرکز بر مکالمه صحیح و سرعت در پیشرفت پایه گذاشت. در ادامه با شیوه تدریس ایشان بیشتر آشنا خواهید شد:
  • استاد برگزیده در رشته ی آیلتس به انتخاب وبسایت استاد سلام
  • سابقه تدریس زبان انگلیسی داخل و خارج از ایران
  • روش تدریس کاملاً جدید و ابداعی و بدون تکیه بر کتاب
  • کارشناس ارشد از دانشگاه UPM
  • سابقه کار بازرگانی خارج از ایران به زبان انگلیسی
  • مبتکر متد آموزشی با نتیجه توانایی مکالمه روزمره در ۳۵ جلسه
  • با توجه به آشنایی مدرس با ۳ زبان با ریشه ی مشترک لاتین (انگلیسی، آلمانی و ایتالیایی) لغات در کلاس ریشه یابی شده و به یاد‌آوری آنها در زمان نیاز کمک می‌شود.

در روش تدریس خانوم مدنی گرامر‌ها بصورت شبیه سازی محیط تدریس می‌شود. بنا‌بر‌این زبان آموزان پس از مدت کوتاهی توانایی درک و استفاده از گرامر های جدید را بطور غریزی پیدا خواهند کرد. از آهنگهایی با لهجه های گوناگون برای تمرین و تقویت توانایی شنیداری در کلاس بهره‌مند خواهید شد. لهجه ی مورد استفاده در این کلاس آموزشی با توجه به دسترسی بیشتر به منابع مورد نیاز، امریکایی است. اما در صورت درخواست زبان آموز لهجه ی مورد استفاده و آموزش در کلاس انگلیسی خواهد بود.

 

(شایان ذکر است زبان آموزان می‌توانند در صورت تمایل نفرات کلاس را تا ۳ نفر افزایش دهند. هزینه دریافتی توسط استاد ثابت بوده و بین زبان آموزان تقسیم می‌شود)

پیج اینستاگرام جنبه آموزش همراه با تفریح و سرگرمی داشته و لزوما با روش تدریس کلاس خصوصی و نیمه خصوصی منطبق نیست.

@gelarehmadani

پیش از عقد قرارداد و شروع کلاسها یک جلسه معارفه و تعیین سطح (بدون هزینه) جهت آشنایی با روند تدریس برگزار می‌گردد.
به دلیل شرایط اقتصادی فعلی، یک دوره نیمه خصوصی (۴نفره) مکالمه جهت “دانشجویان شاغل” با عنوان هدیه (بدون پرداخت شهریه) تشکیل می‌گردد.

علاقمندان میتوانند جهت اطلاعات بیشتر از طریق واتساپ یا تلفن تماس حاصل فرمایند.
محل تشکیل کلاس حضوری: ونک ملاصدرا
نکته حائز اهیمت دیگر این است که کلاس‌های آنلاین از طریق اپلیکیشن واتس اپ یا اسکایپ برگزار می‌شود.